Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky coursingu 2009

31. 3. 2010

Tullamore Cup 2009

 

Výsledky cousingu

 

Hlavní rozhodčí: Ratmír Mozolák, Slovensko

 

 

Baby run:

1.         171 bodů         Sapwood´s One of a Kind                

2.         162 bodů         Ailis Curran Sheela – Na – Gig

3.         152 bodů         Ar Caiomhe Sheela – Na – Gig

4.         143 bodů         Ag Gairi Mary Sheela – Na – Gig

5.         143 bodů         Aarlardin Sheela – Na – Gig

 

Puppy run:

1.         173 bodů         Jon Paluduz

2.         170 bodů         Karina Paluduz

3.         146 bodů         Pedro z Wichrowego Zauroczenia

4.         133 bodů         Justýna Paluduz

 

Junior run:

1.         174 bodů         Pitlochry´s Ursus

2.         172 bodů         Manowar WR Imperium

3.         160 bodů         Darani Really Irish

4.         bez druhého běhu       Delaney Really Irish

 

Talent run:

1.         117 bodů         Axa z Vahanské smečky

2.         12 bodů           Ica Paluduz

 

Novice run:

1.         181 bodů         Bloody Mary Really Irish

2.         181 bodů         Lord Gadhar Celtic Alanda  

3.         180 bodů         Knallasen´s Couperin

4.         157 bodů         Back Dublin´s Savinika

5.         144 bodů         Bewitching Tara Savinika

 

Master run:

1.         190 bodů         Baobhan Sith Really Irish

2.         189 bodů         Flower of Twillight Zone

3.         187 bodů         Lilliana Stříbrný potok

4.         186 bodů         Chivas Paluduz

5.         186 bodů         Mighty Hunter´s Occulie Sarragh

6.         186 bodů         Baruch Baruc Really Irish

7.         167 bodů         Alfred vom Vesperkreuz

8.         bez druhého běhu       Jemima of Northern Forest

 

Senior run:

1.         89 (bez druhého běhu) Ailis of Northern Forest

 

Veteran run:

1.         168 bodů         Mary Kay Ionmhain Norman

 

 

 

Nejlepší junior (do 18. měsíců): Pitlochry´ s Ursus

Nejlepší pes: Chivas Paluduz

Nejlepší fena: Baobhan Sith Really Irish

Nejlepší veterán: Mary Kay Ionmhain Norman

 

 

Celkový vítěz coursingu IW:

Baobhan Sith Really Irish

 

 

Coursing pro ostatní plemena:

 

Puppy run:

1.         173 bodů         Tusani Happy Zippy  (Rhodéský ridgeback)

2.         167 bodů         Poppy (Krátkosrstá kolie)

3.         161 bodů         Scoobie ze Zlaté hvězdy (Čínský chocholatý pes)

 

Běh pro menší plemena:

1.         181 bodů         Blueberry (Francouzský buldoček)

2.         179 bodů         Cllif z Lipinských vrchů (Francouzský buldoček)

3.         176 bodů         Artur (Francouzský buldoček)

4.         176 bodů         Cir Paluduz (Australský teriér)

5.         172 bodů         Dafné (Francouzský buldoček)

6.         172 bodů         Gina of Sparkling Hearts (Kern teriér)

 

Běh pro větší plemena:

1.         197 bodů         Djuba Lee Pepee von der Burg Littermont (Rhodéský ridgeback)

2.         196 bodů         Estrella Little Lobito (Španělský galgo)

3.         196 bodů         Gambo Ekibondo (Basenji)

4.         192 bodů         Tusani Extra Spice (Rhodéský ridgeback)

5.         192 bodů         Diaz (Lurcher)

6.         167 bodů         Alex Bohemia Vampireli (Rhodéský ridgeback)

 

Nejlepší štěně: Tusani Extra Spice

Nejlepší pes: Djuba Lee Pepee von der Burg Littermont

Nejlepší fena: Estrella Little Lobito

 

Největší bojovník: Aarlardin Sheela – Na – Gig

 

 

Celkový vítěz ostatních plemen:

Djuba Lee Pepee von der Burg Littermont