Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak šel čas s ročníkem 2009

31. 3. 2010

30. září 

 

Úúúúúžasné fotogalerie o Anni a Jarka Grolik jsou tady a tady a fotky od Piotra už jsou taky k vidění. A další "běhací" od Martiny Ruslerové si rozhodně nenechejte ujít.

29. září

První fotogalerie od Roba Winklera je k už k vidění, fotky jsou z nedělního coursingu a vyhlašování výsledků. Další coursingová galerka od Margot Dimi je už taky připravená a ostatní jsou na cestě :-).

29. September

Sorry for a late and only short tranlastion, but surprise-surprise I am still quite tired and busy with e-mails about the Tullamore Cup :-). I would like to thank you very much for comming and making the event so nice. You made a wonderful friendly and happy atmosphere, which was enjoyed by everybody and I am really gratefull, that we all had such a lovely weekend together. Also my big thank you to all our sponsors and to everyone, who helped. And a very special thank you to our judges - Mrs. Jose Cornelisse from the Fionnmae kennel, who did such a good job during the Saturday show and also to Mr. Ratmir Mozolak, who judged the Sunday coursing.

The first galeries are ready to visit - one done by Mr. Robo Winkler and another by Margot Dimi. Both really great! Some more will follow soon.

28. září

Den poté....

Letos se nám Tullamorka opravdu vydařila. Mé veliké díky všem účastníkům! Byli jste milí, veselí, pomáhali jste, přijeli jste se pobavit a vytvořili jste naprosto jedinečnou atmosféru. Díky, díky, díky!!!

Další veliké DĚKUJI putuje do kempu Brněnka, kde se o nás celé tři dny báječně starali a dělali první - poslední pro naši spokojenost. Děkujeme samozřejmě také našim dvěma rozhodčím - paní Jose Cornelisse a Ratmíru Mozolákovi. Barče a Karlovi, kteří připravili tradičně skvělý coursing, Hance Voborníkové, která nám obětavě dělala fotografa a k tomu ještě "vedoucího kruhu", Robovi Winklerovi, který fotil vyhlašování výsledků v neděli a už předem děkuji za fotky Jarkovi Grolikovi, nemám pochybnost, že budou úžasné. Další díky Davidovi a týmu "vlkodavky Hanénky" za neúnavné natahování střapce na coursingu, Jitce a Jitce za pomoc ve výstavním kruhu a nemůžu nepoděkovat za naprosto úchvatný dort ve tvaru Tullamorky - byl fakt vynikající :-) a ta čokoládová buchta... mmm

Zvláštní díky pánům doktorům Agelovi a Palkovskému, kteří strávili celý pátek vyšetřováním srdce celkem 12 přihlášených vlkodavů a večer nám ještě dr. Agel přednesl přednášku o onemocněních srdce, diagnostice a možné terapii a pak spolu s dr. Palkovským odpovídal na řadu dotazů, které jsme měli.

Díky sponzorům, díky všem co pomáhali a díky těm, kteří řekli, že se jim na Tullamorce líbilo.

Výsledky už najdete pod jednotlivými odkazy v menu, fotky přibudou postupně. Pokud máte své vlastní galerie z víkendu, pošlete mi ke zveřejnění odkaz, ať se mohou kouknout i ostatní.

 

20. září

Jak doufám již všichni účastníci vědí, museli jsme přesunout místo konání Tullamorky a sejdeme se proto letos v kempu Brněnka v Herolticích, cca 10 min. cesty od Brna. Podrobnosti najdete po kliknutí na "ubytování" v menu a další informace na uvedeném odkazu kempu. Protože se však do areálu nevejde coursingová dráha, bude se coursing běhat v cca 1 km vzdálené vesnici Březina na hřišti. V odkazu "katalogy" najdete již definitivní podobu jak výstavního, tak i coursingového katalogu a bohužel jsme museli aktualizovat i program. Henny van den Berg po úrazu páteře bohužel nemůže přiletět, takže na její přednášku si budeme muset počkat na některý z příštích ročníků. Prezentaci nové knihy ale máme stále slíbenou v on-line verzi, tak snad se povede alespoň tato. Jinak je na sobotní večer vyhlášena volná zábava.

20. September

I hope, all participants already know, that we had to change the place of Tullamore Cup and we will meet in a Brněnka camp, about 10 km from Brno. If you have any questions, don´t hesistate and ask me. Because the camp is not enough big for a coursing, the coursing will take place in a Březina village, about 1 km from the camp. Unfortunately one more change had to be done - Mrs. Henny van den Berg had an injury and can´t come to present her lecture, so we will have to wait for her seminar at one of the future Tullamore Cups.

 

6. září

Den uzávěrky se nesl v duchu nových přihlášek, upřesňování, dotazování a změn :-). Ale na 90 % můžete počítat s rozpisy uvedenými v aktualizovaném katalogu, stejně jako s cenami, kterých ještě o trošku přibude! Veliké díky všem přihlášeným za vaši přízeň a speciální dík našim sponzorům, kteří jsou letos opravdu velmi štědří. Vím, že to pořád opakuju, ale už se na vás opravdu mooooc těšíme.

6. September

The dead line date brought us new entries, changes and quite a lot of work. But the catalog is nearly finished, there will be only a very few changes as well as in the prize list, which will be translated to English soon. Hopefully :-). Big thank you for so many entries and a special thank you to our sponzors, who are really great. I know, that I repeat it again and again, but we are really very much looking forward to meet you all.

 

3. září

 

Obrazek

 

Dnes konečně dorazily toužebně očekávané kokardy, které jsem na Tullamorku objednala. Sice jsou úplně jiné, než měly být, a nemáme tedy s motivem psích tlapek, protože výrobce popletl objednávku, ale nevadí, i tak vypadají krásně. Na fotce je pár z celkem 40, které už na vás čekají :-)

3. September

Today I recieved the rossets, which I ordered for Tullamore Cup. Unfortunately it´s a bit different, then I ordered, so no paws-design this time, but never mind, it still looks very nice. At the pic there are a few of the 40, which already wait for you :-)

 

1. září

Včerejší připomenutí mělo přímo úžasný účinek (nebo šlo o shodu okolností :-) ) a tak se nám dnes opět rozrostl počet přihlášených. Fotky přidám postupně.

1. September

We recieved several new entries todays, pics will be added soon.

31. sprna

Tak a ubytovací kapacita na Tullamorce je definitivně naplněná. Takže pokud se bude chtít ještě někdo přihlásit, tak může přijet buď na jednotlivé dny nebo si zařídit ubytování "na vlastní pěst" (Ano, ano, počítáme s vámi Voráčkovi, Typltovi, Štrbíkovi a Omachlíkovi, ale prosím, pošlete ty slíbené přihlášky co nejdříve!! :-) )

31. August

The accomodation for Tullamore Cup is definitely full now. So, if you are intersted to enter, you can come for some single day or you have to find and book some accomodation by yourself. We are very proud to recieve so many entries from abroad and it looks, that especially  the Austrian team will be really strong :-)

 

Obrazek22. sprna

Protože dnes přišla přesně 30. vlkodaví přihláška na Tullamorku, rozhodli jsme se zveřejnit seznam přihlášených účastníků, který budeme samozřejmě postupně doplňovat podle toho, jak se budete dál hlásit :-). A aby to nebylo jen takové fádní, přidáváme i galerii s fotkami jednotlivých účastníků, které budeme taktéž postupně doplňovat. Pokud bude Váš pes v galerii chybět, neváhejte a pošlete snímek!

A máme ještě jednu fotku a fantastickou zprávu. 4 báječné dámy Ania Grolik, Ewa Slota, Anna Blom, Malgorzata Bachura a Anita Lozinska se rozhodli zasponzorovat Tullamorku nádhernou cenou určenou pro nejlepšího veterána  - překrásnou soškou, která bude putovní cenou, předávanou každý rok psu s titulem nejlepšího veterána Tullamore Cupu.  Mooooc děkujeme!

22. august

Because we recieved today 30.th entry form for the Tullamore Cup, we decided to publish a list of entered dogs, which will be up-dated according to newly delivered entries. And to make the website better, we created also a photogallery of entered dogs, which will be ofcourse up-dated as well. If your dog is missing, please, send us a pic!

And we have one more pic and a fanstastic news for you. 4 great ladies Ania Grolik, Ewa Slota, Anna Blom, Malgorzata Bachura and Anita Lozinska decided to sponsor Tullamore Cup with a wonderfull trophy for the best veteran - gorgeous sculpture, which will be a challenge trophy for the best veteran each year. Thank you very much!

 

10. srpna

Počet přihlášek začíná pomalu, ale jistě narůstat, takže pokud chcete mít jistotu, že na vás zbude místo a zvlášť ubytování, ozvěte se včas a nečekejte až na datum uzávěrky... Už se na vás všechny mooooc těšíme :-)

10. August

Number of entred dogs is growing every day, so if you want to make sure, there will be a free  space for you and your dogs (and especially free room), don´t wait with entering for the dead-line date... We are very much looking forward to meet you :-)

6. srpna

Dorazily první přihlášky! Jak jsme slíbili, první tři doručené přihlášky budou odměněny kšiltovkou s logem Tullamore Dew a kdo je získal? První byla Anna Grolik z Polska, která přihlásila Knallasen´s Couperina a Immelmana Sagittarius, druhá Kristýna Machatová s přihláškou Inigo Montoy Paluduz, Sapwood´s One of a Kind, Diaz a Poppy a jako třetí dorazily přihlášky Lenky Jarošové a její Mary Kay Ionmhain Norman, Baobhan Sith Really Irish a Ar Caoimhe Sheela-Na-Gig. Vítězům gratulujeme a ostatním držíme palce do dalších soutěží :-)

A navíc nám dnes přibyl nový sponzor do seznamu (zatím všechny sponzory najdete v odkazech, později budou mít kompletní prezentaci) - paní Anna Grolik, která přislíbila věnovat vlastnoručně malované obrázky vlkodavů pro nejlepší fenu, nejlepšího mladého psa a mladou fenu a také pohár pro nejlepšího veterána. Anio moc děkujeme!!

6. August

We recieved first entries! We promised to award first three delievered entry forms with a cap with Tullamore Dew logo. And who are the winners? Mrs. Anna Grolik, Poland, who entered Knallasen´s Couperin and Immelman Sagittarius, second was Mrs. Kristyna Machatova with her Inigo Montoya Paluduz, Sapwood´s One of the Kind, Diaz and Poppy and third entry forms were sent by Mrs. Lenka Jarosova entering Mary Kay Ionmahain Norman, Baobhan Sith Really Irish and Ar Caoimhe Sheela-Na-Gig. Our congratulations to winners and fingers are crossed for the others to do well in other competitons.

And we also have a new sponsor (you can find all sponsors in the links section, later they will have their own presentation) - Mrs. Anna Grolik promised to give us painted wolfhound pictures for the best bitch, best junior dog and best junior bitch and also a trophy for the best veteran. Thank you, Ania, very much!

 

4. srpna

Doručen balík se sponzorskými dary od firmy Stock Plzeň - Božkov s.r.o., výhradního distributora Tullamore Dew v ČR. A tak se mohou účastníci letošního ročníku těšit, že mezi ně rozdáme hned 3 dárková balení Tullamore Dew se skleničkami, klíčenky, kšiltovky a trička s logem Tullamore Dew. Firmě Stock Plzeň - Božkov s.r.o., jmenovitě paní Rybyšarové moc děkujeme!!!

4. August

We recieved a big box full of sponsor gifts donated by Stock Plzeň - Božkov company, the exclusive distributor of the Tullamor Dew in Czech. So you can look forward to win of three nicely packed bottles of Tullamore Dew, tags, cap and t-shirts with the Tullamore Dew logo. We would like to say a big that you to the Stock Plzeň - Božkov company, namely to Mrs. Rybyšarová.